O nás

Několik slov o firmě

dodávka klimatizaceDodávka a montáž klimatizace, chlazení a vzduchotechniky je hlavní náplní Klimatizace Smile v Brně.

Spolehlivost našich kompletních dodávek klimatizačních jednotek a mnoholetá tradice v naší rodinné firmě nás zavazuje předávat projekty bez chyby a včas.

Naši zákazníci oceňují zejména náš individuální přístup ke každé zakázce a citlivé řešení Vašeho projektového zadání, včetně dodržování všech pevně stanovených časových harmonogramů.

Od roku 2010 do současnosti jsme zrealizovali mnoho projektů jak v České republice, Slovensku tak i v zahraničí. Jednalo se o menší realizace od bytů a rodinné domy, řa po velké administrativní budovy, haly a spalovny.

V roce 2011 jsme rozšířili naši činnost na realizaci anhydritových podlah z důvodů zhotovení podlahového topení na klič včetně podlah. V současnosti realizujeme anhydritové podlahy i samostatně pro bytové domy a adminisrtativní budovy na který máme vyčleněný samostatný odborně vyškolený tým pracovníků.

Klimatizace v dnešní době přestává být luxusem, ale stává se standartním ne-li naprosto běžným vybavením moderního bydlení, ať už v domku nebo v paneláku.
Montáž a servis klimatizaci a vzduchotechniku zvládneme i u velkých průmyslových objektů. Spolehlivé chlazení vyžadují i datová centra a servrovny technického zázemí firem. I na to jsme vybaveni a připraveni.
Reference

Přehled služeb

Venkovní jednotky klimatizace

Kompletní dodávka a montáž venkovní klimatizačních jednotek.

Vnitřní klimatizační jednotky

Montáž vnitřních klimatizačních jednotek do bytů a domů.

Vzduchotechnika – potrubí a výstupy

Rozvody vzduchotechnického potrubí, včetne klapek a filtrů.

Servisní činnost

Poskytujeme komplexní servisní činnost všech klimatizačních jednotek.

Energeticky účinné klimatizační jednotky

Vyberte si z naší nabídky klimatizační jednotky od výrobců:

TOSHIBA, LG, Mitshubishi

Fujitsu ,Gree, Panasonic

Samsung, Sinclair

Přejít na produkty